About Usدرباره ما

شرکت دانش بنیان پاکیان کویر (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه تولید محصولات شوینده و بهداشتی با برند دوسی در شهرک صنعتی امیر کبیر کاشان آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه و از طریق بکارگیری متخصصان مجرب موفق به تولید محصولات با کیفیت بویژه در حوزه محصولات ضد عفونی کننده، جرم گیر و سفید کننده ها گردید و هم چنین با توجه به تعریف پروژه های تحقیقاتی مختلف و ثبت اختراع چندین محصول، موفق به اخذ نشان دانش بنیانی از معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری گردید.

هم اکنون محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر تامین بخشی از نیازهای داخلی به بازارهای خارجی کشورهای همسایه نیز ارسال می گردد.

مساحت کلی کارخانه تولیدی این شرکت بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر مربع شامل سالنهای تولیدی، انبار محصولات، انبار مواد اولیه، فضای اداری و تاسیساتی می باشد.

این کارخانه در جاده قدیم نطنز و در شهرک صنعتی امیر کبیر کاشان واقع شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نفر پرسنل فنی، پشتیبانی و تحقیقاتی در آن مشغول به خدمت می باشند.

بیانیه ماموریت شرکت پاکیان کویر:

شرکت پاکیان کویر شرکتی است صنعتی و دانش بنیان که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات شوینده و بهداشتی با تمرکز و تکیه بر پژوهش و تحقیقات مستمر همواره محصولات با کیفیت و رقابت پذیر را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می نماید

این شرکت خود را متعهد می داند برای دستیابی به موفقیتهای بیشتر با تبعیت از اصول اخلاقی در زمینه ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه، ارتباط خود را با مشتریان و مصرف کننده های نهایی توسعه داده و از طریق بکارگیری روشهای خلاقانه و جدید برای زندگی بهتر، سالم تر و زیباتر تلاش نماید.